Wypożyczalnia Centralna dołącza do Dyskusyjnego Klubu Książki

Data ostatniej modyfikacji: 2013-10-29 13:22:21
Mamy przyjemność zaprosić na pierwsze spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbędzie się w Wypożyczalni Centralnej. Pozycja do omówienia to opowiadania Etgara Kereta "8% z niczego". W opowiadaniach groteska i ironia przeplatają się z realizmem magicznym. Krótkie, poruszające, zapadające w pamięć. Wymienimy się refleksjami, wrażeniami, inspiracjami, a może i krytyką. Wszystko w przyjemnej atmosferze przy herbatce.
Spotkanie poprowadzą członkowie stowarzyszenia GAFFA. To grupa ludzi, których celem jest realizacja różnych projektów edukacyjnych i kulturalnych, organizowanie akcji społecznych, a także pomoc potrzebującym. Członkinie i członkowie reprezentują różne środowiska, postawy życiowe i poglądy polityczne. Nie myślimy jednakowo, ale główną zasadą przyświecającą nam jest empatia i zaangażowanie w pomoc innym na wielu płaszczyznach. Dzięki otwartości na drugiego człowieka uczymy się od siebie nawzajem. Wymiana doświadczeń umożliwia próbę zrozumienia drugiego człowieka i przekłada się na bardziej efektywną działalność.

Zapraszamy 23 października,  godz. 16.30

Prosimy o potwierdzenie przyjścia mailowo: stowarzyszenie.gaffa@gmail.com albo osobiście w bibliotece.

Wypożyczalnia Centralna
ul. Abrahama 60